„O finansach w bibliotece” zakończenie projektu

W bibliotece odbyło się  zakończenie kursu „O finansach w bibliotece” - 6. edycja. Uczestniczy w czasie trwania projektu zapoznali się z takimi tematami jak : bank przez Internet, bezpieczne finanse w sieci, płatności bezgotówkowe, zakupy przez Internet czy dziedziczenie. Spotkanie było uwieńczone wręczeniem certyfikatów oraz słodkim poczęstunkiem. Dziękujemy wszystkim kursantom za udział, miło było uczestniczyć z Wami w tym projekcie:)

Opublikowano: 14 listopada 2019 14:54

Zdjęcia: